• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36301939000
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2020.november.24 - 08:24
  • Lejárat: 16 nap, 9 óra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Vevői reklamációkezelő

Feladatok:
– Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség- problémák esetén
– Termékminőség- problémák esetén vevői látogatásokon való aktív részvétel, vevői
kiértékelések nyomon követése
– A beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
– Hibaanalízis készítése az ismert hibaanalitikai eszközökkel, helyesbítő és megelőző
intézkedések definiálásában- illetve bevezetésében aktív részvétel és nyomon követés
– Együttműködés a társosztályokkal és a Németország-i anyacéggel

Elvárások:
– Műszaki rajzolvasási tudás és mérőeszköz ismeret
– Minimum középszintű, magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban
egyaránt)
– Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
– Szervezőképesség, önálló döntéshozatal
– Csapatban történő precíz, pontos munkavégzés

Előny:
– Autóiparban szerzett tapasztalat
– Minőségirányításban szerzett tapasztalat
– Vevői auditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalat
– Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, CPL,
MSA, SPC)

Amit kínálunk:
– Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség, képzések
– Versenyképes jövedelem
– Rugalmas munkaidőkeret
– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Vevői reklamációkezelő” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: 06-30/576-3334

Hirdetés azonosítószám: 3755c0a7f1f2cff2

Nincs címke

290 megtekintés, 2 ma