• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36706028602
  • Megye: Külföld
  • Irányítószám: 71-064
  • Feladás: 2018.március.11 - 16:30
  • Lejárat: 53 nap, 9 óra

Angolul beszélő ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Lengyelországba!

Feladatok:
• Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása telefonon és e-mailben
• Kapcsolattartás a szakmai területekkel, ügyfelekkel

Elvárások:
• Aktív, legalább középfokú ANGOL nyelvtudás elengedhetetlen
• Magabiztos MS Office ismeret
• Kiváló kommunikációs képesség
• Ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyök:
• Egyéb idegen nyelv ismerete
• IT affinitás

Amit kínálunk:
• Modern iroda
• Szakmai képzés
• Fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés (extra fizetség IT és egyéb nyelvtudás esetében)
• Egyéb juttatások (sportkártya, étkeztetés támogatása, költözés támogatása)

Munkaidő: 08.00 – 16.00
Munkavégzés helye: Szczecin (Lengyelország)

Amennyiben érdekli a lehetőség, küldje el önéletrajzát a candidate@plus-job.com e-mail címre. További információért az alábbi telefonszámon érdeklődhet: +36706028602

Hirdetés azonosítószám: 4425aa3d9fae1bc7

Nincs címke

38 megtekintés, 1 ma