• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Város / Település: Budapest
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: -
  • Feladás: 2018.április.07 - 05:09
  • Lejárat: 73 nap, 5 óra

Digitális nyomtatással és fénymásolással foglalkozó partnerünk számára keresünk ügyfélkiszolgáló munkatársakat az ötödik és a tizenegyedik kerületi üzletükbe.

FELADATOK
Ügyfelek udvarias kiszolgálása a legrövidebb időn belül
Ügyfelek által hozott megrendelések kezelése
Megrendelések elkészítése (szkennelés, nyomtatás, kötészet)
Pénztárgép és pénzkezelés

ELVÁRÁSOK
Középfokú végzettség
Jó kommunikációs készség
Humán beállítottság, csapatjátékos
Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Megbízható, lelkiismeretes, precíz munkavégzés
Dinamikus, talpraesett, alkalmazkodó személyiség
Terhelhetőség, rugalmasság

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
Két műszakos beosztásban: De 06:00-14:30; Du 13:30-22:00 ; havi két hétvégi nap.

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest V. kerület vagy XI. kerület

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt menedzsernek küldött fényképes önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Ügyfélkiszolgáló

Hirdetés azonosítószám: 1735ac607bd44332

Nincs címke

24 megtekintés, 1 ma