• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: 0630924500
  • Megye: Külföld
  • Irányítószám: 10020
  • Feladás: 2015.augusztus.31 - 18:05

Egyedülálló karrier!!!

Érdekel a tőzsde világa? Tudtad, hogy a befektetési tanácsadók a világ egyik legjobban fizetett emberei közé tartoznak? Csatlakozz sikeres csapatunkhoz Te is!

Feladatok:

-Kimenő hívások kezdeményezése

-Kapcsolat kiépítése cégtulajdonosokkal

-Új ügyfelek akvirálása

-A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

– Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség telefonon keresztül

– Pozitív, megbízható, határozott, magabiztos, eredményorientált személyiség

-Horvát nyelv tárgyalás szintű ismerete

Amit kínálunk:

-Fix alapbér + teljesítményarányos jutalék (500 – 5.000 EUR), irodai munka

-Folyamatos szakmai támogatás

-Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés

-Biztos vállalati háttér, hosszú távú együttműködés

-Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

-Zágráb

Kezdés, betanulás:

A sikeres pályázók számára 2 hónapos betanulási időszakot biztosítunk Budapesten, szállással és alapfizetéssel, szeptember 8.-i kezdéssel.

Amennyiben szívesen lennél lelkes, megbízható, eredményorientált tagja sikeres csapatunknak, abban az esetben önéletrajzod küld el a karrier@investandtrade.hu e-mail címre és felvesszük
veled a kapcsolatot.

www.investandtrade.hu

Hirdetés azonosítószám: 57955e45dd5c0089

1547 megtekintés, 9 ma