• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +3630 412 7676
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2021.január.18 - 15:07
  • Lejárat: 25 nap, 16 óra

Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Technológus

Feladatok:
– Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival
– A projektmérnök koordinálásával, a támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában való részvétel
– Kis szériás, ill. egzotikus termékek megbízásainak teljesítésekor aktív támogatás, esetlegesen a gyártás kivitelezése
– Technológiai problémák gyökérokának kereséséhez szükséges tesztmegbízások végzése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató mérnök koordinálása mellet:

Elvárások:
– Műszaki végzettség
– Lágyforrasztásban, nagyfrekvencia mérésben és/vagy elektrotechnikában szerzett tapasztalat
– Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Önálló és pontos, precíz munkavégzés
– Csapatmunkára való képesség
– 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:
– Német és/vagy angol nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Technológus” jeligével juttassa el az allas03@miljob.hu e-mail címre. További információ: 06-30 412 7676

Hirdetés azonosítószám: 5975c38b4e16ace8

Nincs címke

229 megtekintés, 1 ma