• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36305763334
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2020.augusztus.18 - 15:47
  • Lejárat: 25 nap, 7 óra

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Szúrópróba ellenőr

Feladatok:

• A minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása
• Nagymértékű selejtképződés esetén azonnali jelzés az adott műszak QM felelősének
• A hibás, nem megfelelő termékek kezelése, gondoskodás a szükséges azonnali intézkedésről, hatékony bevezetésről és folyamatos ellenőrzésről
• A hibás, nem megfelelő termékek állandó felügyelet alatt tartása, könyveltetése és a zárolt területekre történő bemozgatása

Elvárások:

• Középfokú végzettség
• Műszaki területen szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
• 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

• Műszaki ismeretek
• Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Multinacionális cég stabil háttérrel
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fiatalos, lendületes csapat
• Fejlődési, előrelépési lehetőség
• Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye:

• Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát „Szúrópróba ellenőr” jeligével az alábbi e-mail címre:
allas02@miljob.hu
További információ:+36 30/576-3334

Hirdetés azonosítószám: 5325bc4a9f8c7f40

Nincs címke

206 megtekintés, 1 ma