• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36301939000
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2020.november.24 - 08:24
  • Lejárat: 16 nap, 7 óra

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Szériatámogató mérnök
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
– Termelés támogatása műszaki oldalról
– Műszaki technológia irányítása és fejlesztése
– Kapcsolattartás a magyar és a német társosztályokkal

Elvárások:
– Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki szakirány)
– Német és/vagy angol nyelv társalgás szintű ismerete szóban és írásban
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
– Önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
– Méréstechnikai alapismeretek
– Jártasság termék bevezetésében és áthelyezésében
– Közép-és hosszú távú képzés vállalása
– Gyártásirányítási rendszer és minőségbiztosítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Versenyképes jövedelem
– Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
– Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát
„Szériatámogató mérnök” jeligével juttassa el az allas06@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/193 9000

Hirdetés azonosítószám: 3895d970805ba7ea

Nincs címke

179 megtekintés, 1 ma