• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Utca: Törökkő utca 5-7.
  • Város / Település: Budapest
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1037
  • Feladás: 2019.április.17 - 16:15
  • Lejárat: 83 nap, 3 óra

28 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacon jelenlévő, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő vállalat munkatársakat keres statikus pozícióra, főállásban vagy külsős munkatársként.

Feladatai
– Acélszerkezetek tervezése, méretezése

Elvárások
– Angol nyelvtudás
– “B” kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük
– Tervezői jogosultság
– Műszaki ellenőri jogosultság
– Releváns tapasztalat
– Proaktív hozzáállás

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

Hirdetés azonosítószám: 6065cb5cf729502b

55 megtekintés, 1 ma