• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2021.január.18 - 14:59
  • Lejárat: 71 nap, 14 óra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:
– Szükséges alapanyagok mozgatása
– Raktár rendben és tisztántartása
– Beérkezett áruk betárolása a tárhelyekre
– Anyagok, eszközök bevételezése a raktárba
– Készletek figyelemmel kísérése, leltározása
– Gyártási megbízások előkészítése adott határidőre
– Raktárkészlet folyamatos felügyelete, ellenőrzése, szükség esetén javítása

Elvárások:
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– 3 műszak vállalása

Előny:
– Érvényes targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:
– Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Fiatalos, lendületes csapat
– Modern technológia és munkakörnyezet
– Műszakokhoz igazodó, ingyenes céges buszjárat

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Raktáros” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 576 3334

Hirdetés azonosítószám: 3205e9839deab334

Nincs címke

88 megtekintés, 1 ma