• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Megye: Pest megye
  • Irányítószám: 2162
  • Feladás: 2021.január.12 - 19:17
  • Lejárat: 174 nap, 16 óra

Solar Broker Kft.
A lakosság napelem szolgáltatója

100%-ban magyar tulajdonú, napelemes rendszerek kivitelezésével és forgalmazásával foglalkozó, őrbottyáni központú vállalat a megnövekedett ügyfél igények miatt új kollégát keres az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:
• Bejövő áruk fogadása, lerakodása
• Bejövő áruk rögzítése a Kulcs-Soft raktár rendszerben (vonalkód leolvasó használatával)
• Bejövő szállítólevelek kezelése – beérkezett áruk ellenőrzése a szállítólevél szerint
• A rendelkezésre álló ügyfélanyagok kapcsán az adott napelemes rendszer anyagainak kiírása
• A kiszállításra kerülő anyagok összerakása, csomagolása
• A kiszállításra kerülő anyagok átadása a szállítónak
• A kiszállítás kapcsán időpontok egyeztetése az ügyfelekkel
• Raktár készlet, készlet kezelő program kezelés – nyilvántartások, leltárak
• Anyagrendelések összeállítása – továbbítása a vezetésnek
• Telephely és raktár környezet rendben tartása, felügyelete
• Kapcsolattartás (egyeztetés) az irodával – kiszállítások, ügyfelek kapcsán
• A kisebb anyagok személyes beszerzése (esetenként)

Elvárások:
• Minimum középfokú iskolai végzettség
• Raktáros munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok)

Előny
• Targoncavezetői engedély
• Idegen nyelv tudása (angol)

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
• Őrbottyán

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Raktáros” jeligével küldje el az allas08@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/193-9000

Hirdetés azonosítószám: 8645ffc37cadce45

Nincs címke

9 megtekintés, 1 ma