• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36 (20) 200 9017
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: -
  • Feladás: 2018.augusztus.10 - 15:50
  • Lejárat: 79 nap, 11 óra

Autóalkatrészeket forgalmazó partnerünk, az Unix Autó Kft. logisztikai központjába keresünk raktári munkatársakat.

Feladatok
Raktári áruk összegyűjtése vonalkód olvasó használatával
Termék betárolása polcokra
Áruk leszedése futószalagról

Elvárások
8 általános végzettség
Alapfokú számítástechnikai tudás/okos telefon használat. ( PDA használat)
2 műszak vállalása

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
06:00-15:00/13:00-22:00 ( két műszakos beosztásban) + havi 2 szombat délelőtt

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
200.000 Ft/hó alapbér+ műszakpótlék ( 18:00 után 30% szombaton 100%) + teljesítmény alapú jutalék ( átlagban havi bruttó 40.000-50.000/hó, de nincs felső határa) + Béren kívüli juttatás. Havi átlagfizetés br. 300.000 Ft!

Munkavégzés helye
Budapest IX. ker.

Projekt menedzser
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

E-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Hirdetés azonosítószám: 9245b6ae4652386e

Nincs címke

50 megtekintés, 2 ma