Ezt a tételt megvásárolták

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36204413386
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: -
  • Feladás: 2019.március.29 - 02:00
  • Lejárat: 91 nap, 4 óra

Logisztikai partnerünk számára keresünk raktári csoportvezetőket a IX. kerületbe, azonnali kezdéssel.

FELADATOK

15 fős raktári csapat irányítása, támogatása
az adott terület munkaszervezése, koordinálása
raktári munkafolyamatok rendszerének működtetése, ellenőrzése
adminisztratív feladatok elvégzése
munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
munkavédelmi szabályok betartása

FELTÉTELEK

Fizikai dolgozók irányításában szerzett tapasztalat
megbízhatóság,precíz munkavégzés
dinamikus, ösztönző személyiség
határozott fellépés és magabiztos kommunikáció
hosszú távú munkavégzés és fejlődésre nyitottság
kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag: alapbér, teljesítmény prémium, műszakpótlékok
területén piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
folyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszer

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-P 2 műszak: 06:00-15:00; 13:00-22:00 + 2 szombat délelőtt

BRUTTÓ BÉR
Versenyképes

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36204413386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal: Tárgy: csoportvezető

Hirdetés azonosítószám: 575c9cc58c7f425

Nincs címke

100 megtekintés, 2 ma