Raktári csomagoló

Érdeklődj
  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36 20 441 3386
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: -
  • Feladás: 2018.augusztus.10 - 15:48
  • Lejárat: 79 nap, 9 óra

Autóalkatrész forgalmazó partnerünkhöz, az Unix Autó Kft.-hez keresünk raktári munkatársakat két műszakos beosztásba.

Feladatok

Termékek rendszerezése
Rendelések előkészítése szortergép segítségével
Alkatrészek komissiózása meghatározott ütemterv szerint
Árukészlet leltározása

Elvárások

Alapfokú végzettség
Megbízhatóság
Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány

Előny

Termelés területén szerzett tapasztalat

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Hétfőtől-péntekig: 06:00-15:00; 13:00-22:00; 2 műszakos beosztásban. Havi 2 szombat: 06:00-15:00

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
200.000 Ft/hó alapbér+ műszakpótlék ( 18:00 után 30% szombaton 100%) + teljesítmény alapú jutalék ( átlagban havi bruttó 40.000-50.000/hó, de nincs felső határa) + Béren kívüli juttatás. Havi átlagfizetés br. 300.000 Ft!

Munkavégzés helye
Budapest IX. ker.

Projekt menedzser
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

E-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Hirdetés azonosítószám: 2325b6adfb7ee575

Nincs címke

62 megtekintés, 1 ma