• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Megye: Külföld
  • Irányítószám: 1044
  • Feladás: 2020.szeptember.15 - 12:43
  • Lejárat: 172 nap, 10 óra

Az állás leírása
Londoni partnerünk megbízásából keresünk nőket, férfiakat, párokat akár nyelvtudás nélkül is raktári és gyári munkákra.
Elvárások:
kor határ 55 év de jó fizikai állóképesség elvárás
Hosszútávon gondolkodás
esetekben 60 órás heti munkavállalás
Feladatok:
Élelmiszer gyár:
élelmiszerek kiszerelése, csomagolása
elősütése,
munkaterület karbantartása és tisztán tartása
Raktári munkánál:
Kamionok ki bepakolása
Zöldség, gyümölcs gyár:
zöldségek, gyümölcsök tisztítása, válogatatása
darabolás, dobozokba pakolás
Műszakok:
06:00 és 18:00 óra között
18:00 és 06:00 óra között
Kezdő fizetés:
Hétfőtől szombatig 06:00 és 18:00 között 9.21 £
Hétfőtől szombatig 18:00 és 06:00 óra között 9.83 £
Vasárnap minden órában £ 10.53
Fizetés: minden héten, pénteken..
Ha letelik az első 13 hét, az órabért emelik .
Szállás: családi házakban 4 fő lakásonként, szobánként 2 fő.
Párokat külön szobában helyezik el. Igényes felszerelt lakások.
Ágyneműt mindenkinek vinni kell, higiéniai okokból senkinek nem adnak.
Heti lakbér 75font/fő.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a : euro.jobs@hush.com

Hirdetés azonosítószám: 5845d6b9ddf378f2

Nincs címke

161 megtekintés, 1 ma