750,000 Ft

Légtechnika szerelőket keresünk Németországba

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Megye: Komárom-Esztergom megye
  • Irányítószám: 2870
  • Feladás: 2020.március.31 - 03:27
  • Lejárat: A hirdetés lejárt!

Kezdés: A sikeres személyes interjút követően két héten belül
Akiket keresünk:
– fémipari végzettségű jelentkezők
Feladatok:
– egyszerű légtechnika szerelés, ipari környezetben
Elvárások:
– megbízhatóság
– szakmai felkészültség
– rajz alapján, önállóan kell dolgozni
– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Előny:
– B kategóriás jogosítvány
– saját gépjármű
– bármilyen érvényes hegesztői minősítés
Nyelvtudás:
– nem feltétel minden esetben, de előnynek számít
Bérezés:
– havi kalkulált nettó bér 2100-2500 € + ingyenes szállás
– (A bér csak tájékoztató jellegű, felfelé eltérhet – a szakmai felkészültségtől és a német nyelvtudástól függően!)
– lépcsős bérrendszer
– szállás apartmanokban biztosítva (ingyenes)
A munkavégzés helye:
Németország / Bréma / Flensburg / Wolgast
Amit biztosítunk:
– szakmai fejlődési és átvételi lehetőség
– teljes munkaidős bejelentés
– egészség és nyugdíj biztosítás
– a szállások jó minőségű, teljesen felszerelt apartmanok
– túlórázni lehet
– ingyenes magyar nyelvű személyes tanácsadás
Szeretné megpályázni ezt az állást?
Részletes szakmai önéletrajzát ide várjuk:
iroda@kc-consulting.hu
Telefonon is érdeklődhet:
+36 70/ 703 3228

Hirdetés azonosítószám: 5605e7db06e25dca

Nincs címke

70 megtekintés, 1 ma