• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36209444900
  • Utca: Istenhegyi út 101/D
  • Város / Település: Budapest
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1125
  • Feladás: 2020.szeptember.07 - 07:59
  • Lejárat: 164 nap, 6 óra

Karbantartó MUNKA ezermesternek Bp-en
Keresünk dolgozni akaró, szorgalmas, józan, leinformálható, sokoldalú, önálló/önjáró (min.motor jogsival), nem kényes, megbízható, takarékos szemléletű, “írástudó mindenest” (akár nyugdíjast) karbantartónak a 8,14,16. ker-i albérletes házainkba saját szerszámmal, részidőben is – albérlet kereső, nemdohányzó, járművel előnyben.

Feladatok: házkörüli vegyes karbantartás, javítás, szerelés, átalakítás, takarítás – (pl. víz, villany, lakatos, burkoló, festő stb. munkákhoz). Szállás megegyezéssel. Itt nem képzettség, hanem tapasztalat, fejlődő- és problémamegoldó képesség – azaz a végeredmény számít.
06 20-9444900

Hirdetés azonosítószám: 3225f4a11c84b3d8

Nincs címke

8 megtekintés, 1 ma