1 Ft

Karbantartó álláslehetőség Kaposváron!

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: 06202288137
  • Város / Település: Kaposvár
  • Megye: Somogy megye
  • Irányítószám: 7400
  • Feladás: 2017.június.28 - 17:53
  • Lejárat: 11 nap, 14 óra

Partnercégünk megbízásából felvételt hirdetünk
Karbantartó (ref: 2074)
munkakörben.

Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki rendelkezik tapasztalattal karbantartási területen, illetve a műszaki rajz olvasása sem jelent számára gondot, valamint kamatoztatná tudását megbízónknál.

Partnercégünk által biztosított juttatások:

Versenyképes alapbér,
Széles körű juttatási csomag, ami magában foglalja a következőket: cafeteria, 13. havi fizetés, havi bónusz juttatás,
Fiatalos csapat, akik között biztosan jól fog telni a munkavégzés,
Stabil, hosszú távú munkahely.

Feladatai a következők lesznek:

Termelő gyártósorok javítása (mechanikus, pneumatikus és kisebb villamos javítások),
Tervezett karbantartások nyomon követése, végrehajtása,
Az épülettel kapcsolatban felmerülő javítások elvégzése,
A gyártási folyamat nyomon követése, együttműködés a termeléssel.

Önt keressük, ha:

Közép vagy felsőfokú végzettsége van, erős gépészeti ismeretekkel,
Műszaki rajz olvasása nem jelent gondot,
Magabiztosan kezeled az Office programokat,
Rendelkezik pneumatikai ismeretekkel,
Tud vállalni több műszakos munkarendet.

Munkavégzés helye: Kaposvár

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, kérlek, küld el szakmai pályázatodat a következő e-mail címre: karrier@dologido.hu.

Hirdetés azonosítószám: 481595399753d36f

141 megtekintés, 1 ma

Folyamatban.....

Hirdetés