• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36305763334
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2021.február.18 - 13:28
  • Lejárat: 92 nap, 13 óra

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Kameraellenőrzési specialista mérnök

Feladatok:
-Mintagyártások megtervezése és kivitelezése
-Új technológiát meghatározó gépek, berendezések, programok, szerszámok, segédanyagok specifikálása, átvétele, beüzemelése, jóváhagyása
-Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése
-A technológiát támogató dokumentációk előkészítése, aktualizálása
-A technológiára visszavezethető kapacitászavarok és minőségügyi problémák kezelése, megoldása
-Aktív és folyamatos kommunikáció a német fejlesztési központtal

Elvárások:
-Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- villamos- vegyész, illetve egyéb mérnök)
-Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
-Tömeggyártásban, illetve autóiparban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
-Kameraellenőrzési területen szerzett gyakorlat
-Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Megbízható, hatékony munkavégzés
-Motivált, önálló, felixibilis személyiség

Előny:
-Problémamegoldó és analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:
-Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
-Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
-Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
-Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Kameraellenőrzési specialista mérnök” jelige feltüntetésével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 576 3334

Hirdetés azonosítószám: 245f3b8a576fe06

Nincs címke

103 megtekintés, 2 ma