• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36-30/576-3334
  • Megye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Irányítószám: 4300
  • Feladás: 2020.november.08 - 01:27
  • Lejárat: 158 nap, 17 óra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Projektmérnök

Feladatok:
– Főként kialakított gyártó folyamatok, gyártósorok áttelepítése a németországi anyavállalattól a magyarországi telephelyekre
– Részvétel az új gyártósorok kialakításában, optimalizálásában
– Házon belüli projektek (6 Sigma, Lean, stb.) vezetése
– Gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:
– Felsőfokú műszaki végzettség
– Termelő üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat (elsősorban projektmérnök, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök pozícióban)
– Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
– Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
– Gyakorlatias beállítottság, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
– Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Fiatalos, lendületes csapat
– Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Projektmérnök” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre. További információ: 06-30/576-3334

Hirdetés azonosítószám: 5345f968b57eb1e4

Nincs címke

9 megtekintés, 1 ma