300,000 Ft

JOGI/ÜGYFÉLSZOLGÁLATI/BIZTOSÍTÁSI TAPASZTALATTAL munkatársakat keresünk!

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: 20/2998030
  • Város / Település: budapest
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1085
  • Feladás: 2017.június.26 - 20:28
  • Lejárat: 11 nap, 8 óra

Csatlakozzon a személyi jogorvoslati szolgáltatások nyújtásában élen járó nemzetközi nagyvállalat magyarországi csapatához!

Budapesti irodánk értékesítési csapatának bővítése céljából keresünk új munkatársakat azonnali kezdéssel.

Új kollégánk feladata: a cég által nyújtott személyi jogvédelmi szolgáltatások értékesítése és az ügyfelek érdekképviselete .

Amivel jó, ha rendelkezel:
• Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség
• Értékesítési szemlélet, Pro-aktív hozzáállás
• Emberközpontú látásmód, empátia
• Kreativitás, csapat szellem
• Megbízhatóság , pontosság
• Felhasználó szintű számítógép ismeret

Ami mindenképp előnyt jelent:
• Értékesítésben szerzett tapasztalat
• Jogi asszisztensi vagy igazgatásszervezői végzettség
• Jogi területen/ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
• Nagyvállalatnál szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
• Biztosítási területen szerzett tapasztalat
• Hatósági vizsga
• Nyelvtudás
• Különösen preferáljuk friss diplomás pályakezdők és folyamatban lévő tanulmányokat folytató diákok jelentkezését!

Amit mind ezekért nyújtunk:
• Stabil nagyvállalati struktúra, professzionális szakmai háttér
• Összetartó csapat, dinamikus fiatal vezetők
• Minőségi, kulturált munkakörnyezet
• Versenyképes európai szintű fizetés, átlagban 200-400 ezer Ft/hó
• Egyedülálló kompetencia fejlesztő képzési program
• Szakmai előre lépési lehetőség – megfelelő kompetenciákkal vezetői pozíció
• Rugalmas munkaidő

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével a hr.allasguru@gmail.com e-mail címen várjuk ” értékesítési munkatárs „ megjelöléssel

Hirdetés azonosítószám: 89159513966e8019

Nincs címke

139 megtekintés, 1 ma

Folyamatban.....

Hirdetés