• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +40746395363
  • Város / Település: Günzburg
  • Megye: Külföld
  • Irányítószám: 89312
  • Feladás: 2020.október.31 - 18:12
  • Lejárat: 151 nap, 10 óra

Munkaköri leírás
A húsüzemek, amelyekkel kapcsolatban állunk vágással, bontással és csontozással foglalkoznak. Mindemellett segédmunkásoknak is tudunk állást biztosítani rakodómunkásként.
Feladatok: Hús és hústermékek rakodása. Húsládák és dobozok felpakolása a szalagra, majd lerakodása és palettákra helyezése.
Németországban a legideálisabb a kereset és a megélhetési költségek aránya. Összehasonlítva Angliával, Írországgal, Ausztriával vagy Hollandiával, Németországba utaznak ki a legtöbben munkavégzés céljából. Ennek az oka, hogy Németországban jóval alacsonyabbak a megélhetési költségek mint a többi fejlett országban. Így itt a legmagasabb a megtakarítható pénzösszeg.
Fizetés: Bruttó 1300 – 1500 €
Németország különböznek a bérek annak függvényében, hogy az ember keleten vagy nyugaton talál állást magának. A nyugati tartományokban magasabbak a munkabérek, a minimum bruttó 8,60 euró/óra és az is biztos, hogy az itthoni munkabéred több mint 5x keresheted meg.
Ha vannak más képességeid is a szakmai tudáson kívül, például megtanulsz németül és jól tudsz kommunikálni a munkatársaiddal akkor csoportvezetői munkakörre is pályázhatsz ami sokkal magasabb fizetést jelent.
Munkavégzés helyszíne
Leginkább Németország északi része melyet úgy is neveznek, hogy Németország éléskamrája, Köln, Dortmund, Bréma és Hamburg környéke. Itt található a legtöbb sertésfarm és húsüzem.
Munkaruha, munkaeszközök
A munka balesetmentes és higiénikus végzéséhez szükséges a tiszta munkaruha, a megfelelő védőeszközök és a megfelelő munkaeszközök. A munkaruha egy napig használható és utána mosodába viszik. Az emberek a fejükre egyszer használatos hajhálót tesznek és a kesztyűt használnak.
Kiutazás
A kiutazást kisbusszal történik, különböző városokba és háztól-házig szállítást is meg tudunk adni. Kiérkezéskor a munkaadó megbízottja várni fogja hogy könnyebben boldoguljon idegenben. Általában magyarul beszélő emberek várják a frissen kiérkezett személyeket.
Milyen a szállás?
Aki már dolgozott kint az tudja mire számíthat, aki viszont még nem annak jó tudnia, hogy a munkaadók az esetek többségében térítés ellenében biztosítják a szállást. Ezek általában nem luxuslakások de fel vannak szerelve a szükséges eszközökkel, mint konyha, mosógép, szekrények, ágyak. Viszont arra is fel kell készülnünk, hogy nem nyaralni megyünk ezért ne is várjunk el szállodai körülményeket. Nem minden esetben kapjuk azt amit elvárnánk, vannak jobban felszerelt és kevésbé jól felszerelt lakások. Közös konyhánk lesz és közös nappalink a szobákban is többnyire 2-3 személyt szállásolnak el.
Aki dolgozott szezonális munkán az ismerheti az emeletes ágyas, barakkos megoldásokat, ahol rengetegen vannak bezsúfolva pár négyzetméterre. Az általunk ajánlott szálláshelyek nem ilyenek, hiszen a hosszú távú munkavégzés érdekében elengedhetetlen, hogy rendes fürdő és konyhahelyiség könnyítse meg a mindennapokat.
Az étkezést mindenki magának kel megoldja. Az üzem menzáján van lehetőség étkezni, vagy a lakásban való főzésre is van lehetőség. A közelben levő szupermarketekben megoldható a bevásárlás és ez valós tapasztalatok alapján takarékosan kb. havi 130 euróba kerül. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehet többet elkölteni ételre, de a tapasztalat az, hogy azok akik dolgozni mennek azok nem vendéglőben étkeznek. Az üzemi kantin nagyon finom és tápláló ételeket készít, leginkább húsból.
Tapasztalat: nem szükséges
Szakképzetlen és szakképzett személyek jelentkezését is szívesen fogadjuk. Kint Németországban higiéniai és munkavédelmi kötelező oktatáson vesz részt mindenki, ami után a ládamosóban, fagyasztó részlegen vagy a csomagolóban megmutatják a mindennapi feladatait.
Jó fizikai állóképesség és teherbírás szükséges a munka végzéséhez. Akárcsak a szakképzett csontozóknál.
Német nyelvtudás: nem kötelező de előny lehet
Egészségügyi biztosítás: van
Egyéb juttatások
– Kisgyerekesek igényelhetik a német gyerekpénzt.
Ha szeretne Németországban dolgozni és stabil hosszú távú munkalehetőségre vágyik jelentkezzen önéletrajzzal a : eurostaff.group@job4u.com e-mail címen .

Hirdetés azonosítószám: 3875ada3e0842311

Nincs címke

406 megtekintés, 1 ma