Ezt a tételt megvásárolták

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36204413386
  • Város / Település: -
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: -
  • Feladás: 2019.március.11 - 20:01
  • Lejárat: 134 nap, 10 óra

A Boccacini Magyarország legújabb street food-ja. Tisztán és természetesen készítve, tartósítószertől és ízfokozóktól mentes. A Boccacini csapatába keresünk gyorséttermi munkatársakat.

FELADATOK

Az előkészített ételek megsütése. ( Egyszerű falatkák, egyszerű sütési móddal és az új sütési technológiának köszönhetően nincs olajszag)
Rendelés felvétel és a vendégek kiszolgálása
Pénztárkezelés
Takarítás/gépek tisztítása
Nyitással és zárással kapcsolatos további teendők
Három helyszínre keresünk munkatársakat:

ALLEE – XI. kerület
Arany János utca – V. ker.
Erzsébet tér/Óriáskerék – V.ker

FELTÉTELEK

Bolti eladói tapasztalat
A higiéniai előírások maximális betartása
Mosolygós, pörgős személyiség, nagyon jó kommunikációs készséggel
Egészségügyi alkalmasság.
Heti 5 nap vállalása hétfő és vasárnap között.

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
Heti 5 nap 10:00-01:00 ( H – V között) / munkaidő: 8 óra

BRUTTÓ BÉR
1504 Ft / óra + Mt szerinti pótlék

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36204413386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Gyorsétterem + Munkavégzés helye

Hirdetés azonosítószám: 8575c866793d4ae8

Nincs címke

33 megtekintés, 1 ma