• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Város / Település: Szatymaz
  • Megye: Csongrád megye
  • Irányítószám: 6763
  • Feladás: 2018.augusztus.10 - 15:50
  • Lejárat: 77 nap, 20 óra

Munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, hosszú távú betanított munkára, gépkezelői feladatok ellátására szatymazi partnerünkhöz. Az utazás Szegedről a cég által biztosított.

Feladatok:

Termelésben való aktív részvétel;
Készáru összekészítés a megrendeléseknek megfelelően;
Termelés folyamatosságának biztosítása;
Kapcsolattartás, egyeztetés a kollégákkal.

Elvárások:

A raktári rend betartása, biztosítása;
Két műszakos munkarend vállalása (06:00 és 14:00 kezdéssel);
Precíz, megbízható, minőségi munkavégzés;
Nagyfokú teherbírás, rugalmasság;
Csapatszellem, példamutatás;
Alapfokú végzettség.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, br. 1200 Ft/óra + cafetéria rendszer + pótlék;
Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség;
Céges buszjárat a műszak kezdéseknek megfelelően;
Korszerű munkakörülmények;
Jó hangulatú légkör;
Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél.

Előnyt jelent:

Raktározási, árumozgatási gyakorlat;
Azonnali kezdés.

Munkavégzés ideje:

Hetente váltakozó műszakban:
06:00-14:00
14:00-22:00

Munkavégzés helye:

Szatymaz (Az utazás Szegedről a cég által biztosított.)

Jelentkezni honlapunkon lehet a http://www.produkteam.hu/allasajanlat/gepkezelo__szatymaz linken a “jelentkezem” gombra kattintva!

Hirdetés azonosítószám: 4655b6af8756fc6b

Nincs címke

30 megtekintés, 2 ma