• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2021.január.18 - 15:00
  • Lejárat: 71 nap, 14 óra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kamera beállító

Feladatok:

– Optikai mérő-, ellenőrző- és válogató berendezések programozása, beállítása, felügyelete,
karbantartása
– Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása
– Hibaelemzések lefolytatása, a szükséges intézkedések kidolgozása és bevezetése
– Új termékek hibalehetőségeinek vizsgálata
– Operátorok támogatása, munkafolyamatok betanítása
– Csoportvezetőkkel való közös munkavégzés

Elvárások:

– Középfokú műszaki végzettség
– Kiváló műszaki ismeretek
– Informatikai ismeretek
– Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
– Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

– Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
– Modern technológia és munkakörnyezet
– Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Kamera beállító” jeligével
juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre. További információ: 30/576 3334

Hirdetés azonosítószám: 5935e96d7a105012

Nincs címke

82 megtekintés, 1 ma