• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: 0040755162709
  • Megye: Külföld
  • Irányítószám: 1044
  • Feladás: 2017.október.11 - 11:10
  • Lejárat: 116 nap, 7 óra

Német megbízónk számára keresünk fröccsöntő gépbeállító munkatársakat
Kategória: Egyéb szakmunka
Szükséges végzettség szerint: Szakiskola / szakmunkás képző
Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 1-3 év szakmai tapasztalat
Feladatok:
A gép előkészítése, felszerelése, beállítása, felügyelete
Formakészítés
Fröccsöntött műanyagalkatrészek előkészítése törésmentes szállításra
Felelősségteljes munkavégzés
Elvárások:
Szakirányú végzettség
Fröccsöntési tapasztalat
Német nyelvtudás (A1 alapfok, megértési szinten)
Amit kínálunk:
€ 1800.- bruttó , ingyen szállással
Hosszú távú munkalehetőség
Heti 40 óra, lehetőség a túlórára
Kezdés december 12
Munkavégzés helye: D-78333 Stockach (Bodensee mellett)
A külföldi állások adatbázisába történő beiratkozáshoz az alábbi iratokra van szükség: másolat a személyi igazolványról vagy útlevélről; Europass CV (önéletrajz) német vagy magyar nyelven,
E-mail: negrea.jobs4u@job4u.com

Hirdetés azonosítószám: 36657ff418274e8a

Nincs címke

595 megtekintés, 1 ma

Folyamatban.....

Hirdetés