• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36305763334
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2021.január.18 - 15:20
  • Lejárat: 61 nap, 15 óra

Jászárokszállási multinacionális gyártó vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Első darab vizsgáló munkatárs

Feladatok:

– Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)

– Mérési eredmények rögzítése

– Gyártás megkezdésének jóváhagyása

Elvárások:
– Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat

– Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)

– Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk

– Önálló, pontos, precíz munkavégzés

– 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)

– Idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Amit kínálunk:

– Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség

– Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

– Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Első darab vizsgáló munkatárs” jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576-3334

Hirdetés azonosítószám: 3845bc4a8bd7a5e1

Nincs címke

127 megtekintés, 1 ma