• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +40743 588 457
  • Város / Település: Bielefeld
  • Megye: Külföld
  • Irányítószám: 1140
  • Feladás: 2020.május.17 - 08:37
  • Lejárat: 53 nap

Csokoládé csomagoló Németországban
HIRDETÉS SZÖVEGE:
Feladatok: édesipari termékek gyártása és csomagolása.

A munkába állás feltételei:
– Használható német nyelvtudás (leginkább szóban!);
– Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai normák alapszintű ismerete;
– A már meglévő cukrászati tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a munkavégzésnek;

Amit kínálunk: biztos és hosszú távú munkahely!
– 12,49 EUR bruttó órabér (plusz éjszakai, adott esetben hétvégi pótlék);
– Munkavégzés 3 műszakban alapvetően hétfőtől péntekig, alkalmanként van szombati túlóra lehetőség ;
– A munkavégzés helyszíne: Bielefeld , Németországban .
– A fél év próbaidő elteltével minden munkavállalónk “Weihnachtsgeld” és “Urlaubsgeld” juttatásban részesül.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését fényképes nemet vagy magyar nyelvű önéletrajzzal: personal.service@outlook.de
e-mail-ben még ma!
Kérdésekre SMS-ben tudunk válaszolni a következő számokon:
+31 43 302 00 83
Köszönjük!

Hirdetés azonosítószám: 3285cbf39e977b89

Nincs címke

303 megtekintés, 1 ma