Ezt a tételt megvásárolták

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2020.június.13 - 18:36
  • Lejárat: 78 nap, 16 óra

Dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat modern technológiával felszerelt forgácsoló üzemébe hosszú távra keres kollégákat az alábbi munkakörbe:

CNC gépkezelő – beállító
(Forgácsoló)

Feladatok:
 FANUC vezérlésű több orsós CNC esztergagépek kezelése és beállítása műszaki dokumentációk alapján
 Szerszámcserék, korrekciók elvégzése
Elvárások:
 Tapasztalat CNC forgácsoló gép kezelésében, beállításában és/vagy szakirányú képesítés
 Műszaki és méréstechnikai ismeretek /műszaki rajzok és jelölések megfelelő értelmezése, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb./
 Folyamatos munkarend vállalása /12 órás munkaidő 3 napos váltásban/
Amit kínálunk:
 Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
 Modern technológia és munkakörnyezet
 Kereseti lehetőség: nettó 250 000-280 000 Ft/ hó
 Lakhatás biztosítása
 Hazautazás támogatása
 Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „CNC forgácsoló” jeligével juttassa el az allas10@miljob.hu e-mail címre.
További információ:+36 30 412 7676

Hirdetés azonosítószám: 10005bf7c37872cec

Nincs címke

254 megtekintés, 1 ma