600,000 Ft

Blegium földmunkás, tereprendező

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +36709405507
  • Város / Település: Belgium
  • Megye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Irányítószám: 3600
  • Feladás: 2020.július.15 - 07:39
  • Lejárat: 71 nap, 14 óra

Belgium: földmunkás, tereprendező

Belgiumi partnerünk megbízásából keresünk: földmunkás, tereprendező munkatársakat, 4 fő személyében. Ide keresünk elszánt, kitartó, józan életvitelt folytató és hosszútávon gondolkodó munkavállalókat. Munkavégzés helyszíne: Kelet- Flandria tartománya, Oudenaarde település.
Amit a munkaadó kínál:
 belgiumi munkaszerződés,
 belgiumi társadalombiztosítás,
 órabér:14,60- 15 euró/óra/bruttó, tapasztalattól függően
 heti fizetés, bankszámlára, de az első heti fizetés csak következő hét pénteken
 szükség esetén, jogosítvánnyal rendelkező részére céges autó, vagy robogó biztosítása
 szállás: utólag vonva a fizetésből, van lehetőség egy ágyas szobára is, ágyneműt, paplan, párnát és a rá való huzatot vinni kell+néhány saját edény
Feladatok közé tartozik:
 Földmunka,
 alapozási és bontási munkák elvégzése
 Segítség a daru kezelőjének, ha szükséges
Amennyiben megfelelés esetén tud indulni azonnal, várjuk fényképes önéletrajzát. Az önéletrajzában részletesen legyen benne, hogy milyen munka tapasztalatai vannak, ezen a területen.
Nyelvtudás:
 alap angol szükséges, mely a feladatok megértéséhez kapcsolódik, A1 /A2
Egyéb:
 munkavédelmi cipőt és saját munka ruházatot vinni kell
 hasonló területen szerzett munkatapasztalat
 kiutazás: önállóan történik, önköltségen.
Jelentkezni lehet: fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen:
london.munka6@gmail.com
Tárgy mező: Belgium földmunka
Telefonszám:
+3670-940-5507 Ágnes
és/vagy
+36-70-415-0034 Valéria

Hirdetés azonosítószám: 7075f055b5cabbf4