• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +40746395363
  • Megye: Külföld
  • Irányítószám: 1000
  • Feladás: 2020.április.22 - 18:25
  • Lejárat: 28 nap, 7 óra

Betanított munkák Hollandiában!
A munkavégzés helye
Hollandia ( régió) ,Amsterdam
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Folyamatos
Munkahelyi információk
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Hollandiába keresünk több éve sikeresen működő partnereinkhez AKÁR NYELVTUDÁS NÉLKÜL, BETANÍTOTT munkára új munkavállalókat. Párok, férfiak , hölgyek egyaránt jelentkezhetnek!
Nyelvtudás: minimum A2 vagy nem kötelező

Munkakörök ( 1 cégen belül )
– sajtgyári munka
– áru feltöltés
– csomagolás
– szalagmunka
– egyéb betanított munka

Minden munkakör betanított, könnyen megtanulható és elsajátítható!
Előfordul a több műszakos munkavégzés is, így aki az éjszakát nem tudja vagy akarja vállalni, az hátránnyal indul a pályázaton.
Egyéb béren kívüli juttatások
Alapbér: bruttó 9 – 11,5€ között (munkakör függvényében)
Törvény szerinti műszakpótlékok
Vakációpénz (8% – bérrel kifizetve)
Munkaórák száma: minimum 40 óra /hét
Túlórázási lehetőség mindig van általában

A Holland vállalat minden esetben szállást és bejárást biztosít.

A szállás ára átlagosan: 60-80€/ hét

Információk a kiválasztási folyamatról
Amennyiben önéletrajza alapján megfelel az állás betöltésére kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot a részletek tisztázása végett. Kérjük legyen türelemmel, a jelentkezések feldolgozása folyamatban van.
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
alapfokú végzettség
Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára
Igen
Készségek és személyes tulajdonságok
Olyan munkavállalókat keresünk akik VALÓBAN dolgozni szeretnének és tudják, – értik- hogy a külföldi munkavégzés rengeteg nehézséggel és áldozattal jár. Bizonyára az elején erős honvágya lesz, a nyelvi nehézségek problémát okozhatnak, teljesen idegen környezet ahova kinek könnyebb, kinek nehezebb beilleszkedni.
Természetesen sok pozitív oldala is van a dolognak, hiszen itt megteremtheti anyagi biztonságát, de kérem valóban csak az jelentkezzen aki tisztában van ezekkel és hosszú távban gondolkodik!
Megbízható, hosszútávban gondolkodó, szorgalmas, dolgos embereket keresünk akik megértik és elfogadják azt, hogy külföldön is egyaránt dolgozni kell!
Cégünk csak olyan partnerekkel foglalkozik, ahol emberként, korrektül kezelik a Munkavállalókat!
Jelentkezni angol vagy magyar önéletrajzzal: personaservice.GmbH@europe.com

Hirdetés azonosítószám: 9595ad6f91dd2679

Nincs címke

523 megtekintés, 1 ma