1 Ft

Bérszámfejtő, munkaügyes VI. ker (Rehab, 6-8 óra)

  • Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: 06-1-708-4588
  • Város / Település: Budapest
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1061
  • Feladás: 2018.szeptember.27 - 15:48
  • Lejárat: 77 nap, 14 óra

VI. kerületi irodánkban keresünk
BÉRSZÁMFEJTŐ, MUNKAÜGYES munkatársat

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGűek jelentlezését is várjuk!

Főbb feladatok, munkák:
– 100 fős cégnél teljes körű bérszámfejtés, TB kifizetőhellyé válás megszervezése
– Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
– Személyügyi anyagok naprakész nyilvántartása
– Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
– Kapcsolattartás munkavállalókkal
– Munkaviszony-, jövedelemigazolások kiállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Minimum 3 – 5 év tapasztalat bérszámfejtés területén az elmúlt 5 évben
– Bérszámfejtői, TB-s végzettség
– Vonatkozó jogszabályok naprakész szintű ismerete
– Kiváló MS Office ismeretek
– Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, folyamat és rendszerszemlélet
– Precizitás, pontosság, határidők betartása és betartatása, önálló munkavégzés
– Együttműködési készség

Szükséges: önéletrajz
E-mailen: hr@rehabforce.hu – a munkakör megjelölésével
Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 9:00-17:00-ig)
Rehab Force Nonprofit Kft.

Hirdetés azonosítószám: 2655b68491948a8c

Nincs címke

37 megtekintés, 1 ma