• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Város / Település: Budapest
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: -
  • Feladás: 2018.március.01 - 07:14
  • Lejárat: 35 nap, 23 óra

Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatársat keresünk partnerünk XIII kerületi irodájába, azonnali kezdéssel 2 hónapra!

Feladatok:

Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése
Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés
Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala
Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése
Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával
Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése
Munkáltatói igazolások kitöltése
Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)

Elvárások:

Minimum 1 éves bérszámfejtői gyakorlat
Középfokú végzettség
TB ügyintézői képesítés
A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
Jó kommunikációs készség és határozottság
Magas szintű precizitás
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
NEXON bérprogram ismerete

Amit Neked kínálunk:

Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőség
Családbarát munkaidő heti 40 órában
Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
Kimagasló kereseti lehetőség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
09:00-17:00

Munka időtartama
2 hónap

Bruttó bér
Bérigény megjelölését kérem

Munkavégzés helye
Budapest – XIII. kerület

Projekt menedzser
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt menedzsernek küldött fényképes önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Bérszámfejtő

Hirdetés azonosítószám: 8075a966e31880ce

Nincs címke

26 megtekintés, 1 ma