• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Város / Település: Jászárokszállás
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2021.január.18 - 15:12
  • Lejárat: 25 nap, 17 óra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Belső reklamációkezelő

Feladatok:
– Gyártási hibák felismerése, azok kivizsgálása, dokumentálása
– Hibaanalízis készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtétele
– Minőségügyi probléma elhárító akcióinak nyomon követése
– Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
– Kapcsolattartás a magyar és német társosztályokkal

Elvárások:
– Műszaki végzettség
– Alapos műszaki rajz ismeret
– Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
– Önálló, precíz, pontos munkavégzés
– Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
– Kiváló problémamegoldó képesség
– Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
– Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:
– Termékfejlesztésben, folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
– Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.)

Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem
– Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát
„Belső reklamációkezelő” jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 576 3334; +36 1 550 0105

Hirdetés azonosítószám: 9755d3b010e0add3

Nincs címke

128 megtekintés, 2 ma