• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Telefonszám: +40755646837
  • Megye: Budapest
  • Irányítószám: 1044
  • Feladás: 2021.február.11 - 18:19
  • Lejárat: 49 nap, 20 óra

Németországban Nürnbergben található logisztikai központba keresünk Áruelosztó munkatársakat AZONNALI kezdéssel. Bejelentett 8 órás munkavégzésre. Jó fizikumra és magas teherbírásra van szükség az állás betöltéséhez. Fizetés 9.60 euro (nettó)
ELVÁRÁSOK
Eltökéltség hosszú távú külföldi munkához
Fizikai állóképesség
Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
Dolgozni akarás
Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
Monotonitás tűrés
ELŐNY:
Német vagy angol nyelvtudás
Szakmai tapasztalat
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Munkakör:
– az áru szakszerű összekészítése és elhelyezése, vonalkód leolvasó segítségével
– a munka végzés 1 és 12 Celsius fokos raktárban történik, ehhez megfelelő munkaruha és munkavédelmi cipő biztosított
Munkaidő:
– több műszakos munkarend
Fizetés: Versenyképes + egyéb juttatások
Bejárás: ingyenes céges buszjáratokkal
Tárgy mezőben kérlek írd be a megpályázott pozíciót. Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk a : job.personal-GmbH@yandex.com
e-mail címen.

Hirdetés azonosítószám: 40658454b811409c

Nincs címke

1201 megtekintés, 1 ma