• Hirdetés tipusa: Kínál
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Irányítószám: 5123
  • Feladás: 2020.november.24 - 08:24
  • Lejárat: 16 nap, 9 óra

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

3D méréstechnikus

Feladatok:
• Zeiss típusú Contura mérőgép (Calypso 5.0 software) használata, komplett felügyelete
• Mérési programok írása
• Mérések végrehajtása
• Új projektekhez tartozó mérések leegyeztetése a kollégákkal
• Minőségbiztosítási osztály támogatása

Elvárások:
• 3D mérőgépen szerzett tapasztalat
• Középfokú végzettség
• Önálló és pontos munkavégzés
• Számítógépes ismeretek

Előnyök:
• Német és/vagy angol nyelvtudás
• Zeiss Calypso szoftver ismerete

Amit kínálunk:
• Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
• Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:
• Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „3D méréstechnikus” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 576 3334

Hirdetés azonosítószám: 7075e97115f0e1d6

Nincs címke

140 megtekintés, 1 ma